Trzaskowski i Kowal przy jednym stole z Danielsem. Twitterowicze – “Stężenie agentury i antypolskiego lewactwa sięgnęło zenitu”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter/Daniels

Rafał Trzaskowski i Paweł Kowal spotkali się z żydowskim aktywistą. Jak napisał Jonny Daniel na profilu społecznościowym Twitter – Można rozmawiać? Można.

Zdjęcie wywołało falę oburzenia. Użytkownicy Twittera pisali m.in. “A co ich wszystkich łączy? Plucie na Polskę.”, “Dziękuje, nie mam więcej pytań. Stężenie agentury i antypolskiego lewactwa sięgnęło zenitu.”, “Pan Daniels udowodnił, że albo kompletnie nie orientuje się w sytuacji albo odsłonił swoją prawdziwą twarz i zamiary 😉 Niemniej strzał w stopę”.

Przypominamy, że Daniels niedawno zaatakował Mateusza Morawieckiego – Znacząca większość z tysięcy polskich kolaborantów czyniła to albo z chciwości, albo z czystej nienawiści. – stwierdził. Ta ogromna różnica pomiędzy polskimi i żydowskimi kolaborantami jest powodem, dla którego zrównywanie ich jest jak najbardziej zdecydowanie negowaniem Holokaustu. – podsumował Daniels, nawiązując do słów premiera z Monachium.

Twitter/MediaNarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY