Patriotyczne poglądy właściciela powodem do bojkotu piekarni? ,,Gazeta Wyborcza” robi antyreklamę gdańskiemu piekarzowi

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Grzegorz Pellowski – właściciel kilku gdańskich piekarni stał się ostatnio ofiarą ataku ze strony GW. Powód? Wspieranie Wszechpolaków.

Pellowski nie kryje tego, że wspiera Młodzież Wszechpolską. – To są porządni ludzie i patrioci, więc chętnie ich wspieram. Zachwyca mnie ich działalność, byłem na ich zjeździe, był hymn, modlitwa, wprowadzenie sztandaru. Pięknie to wyglądało – przyznaje.

Grzegorz Pellowski wspiera Młodzież Wszechpolską finansowo. Dzięki niemu działalność Wszechpolaków jest nieco łatwiejsza. Pieniądze są wykorzystywane do zakupu potrzebnych rzeczy do przeprowadzania akcji. Członkowie MW nie pobierają opłat za swoją działalność, cały kapitał przekazany od właściciela piekarni jest przeznaczony na działalność patriotyczną, na której bardzo Pellowskiemu zależy.

Niestety, patriotyzm i wspieranie go nie przypadł do gustu Gazecie Wyborczej. Dziennikarze tej gazety napisali obszerny artykuł właśnie o powiązaniach Pellowskiego z MW. Starali się w nim ukazać Młodzież Wszechpolską jako faszystów. Pod adresem tej organizacji padło wiele fałszywych oskarżeń. Beznamiętnie eksponowano powiązania właściciela piekarni z rzekomymi faszystami. Wszystko po to, by zniechęcić swoich czytelników do kupowania produktów tej piekarni.

Patrioci powinni stworzyć antidotum na tak jasne nawoływanie do bojkotu. Powszechnie wiadomo, że oskarżenia o faszyzm pod adresem MW są całkowicie bezpodstawne. Dlatego też powinniśmy wspierać firmę Grzegorza Pellowskiego. Na przekór GW!

Pellowski jawnie staje w obronie Młodzieży Wszechpolskiej. Odpowiada na zarzuty ze strony GW.

– Wy w „Wyborczej” uważacie ich za jakichś wywrotowców, ale ja ich zawsze wspieram. Reszta ma to gdzieś, a oni chcą zmieniać Polskę i to mi się w nich podoba. W Młodzieży Wszechpolskiej są bardzo porządni chłopcy. Jak się w Polsce będzie działo coś złego, to na nich można będzie liczyć, a ta reszta z nażelowanymi włosami w spodniach rurkach zapakuje się w samoloty i raz dwa wyjedzie – dodaje Grzegorz Pellowski.

Grzegorz Pellowski słynie z taki wypowiedzi jak ta powyżej. Dlatego też każdy patriota w miarę możliwości powinien wspierać jego firmę. Chociażby dlatego, by nie odczuł skutków lewackiego bojkotu.

Pellowski ma w Gdańsku kilka placówek, gdzie można zakupić jego produkty. Szczegółowe informacje, wraz z adresami poszczególnych punktów sprzedaży widnieją na stronie www.Pellowski.net/gdzie-kupić.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY