Lubuskie: Stalowa pułapka na ludzi na ścieżce rowerowej

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Artur Mierzwiak

W województwie lubuskim w pobliżu Nowego Lubusza została zastawiona pułapka na ścieżce rowerowej. Jak informuje rowerzysta Artur Mierzwiak – Pomiędzy drzewami w lesie a słupem granicznym na wale rozciągnął cienki, ale solidny stalowy drut.

Rowerzysta relacjonuje na portalu Facebook – Uwaga wszyscy biegający i jeżdżący wałem w kierunku na Nowy Lubusz! (…) pomiędzy drzewami w lesie a słupem granicznym na wale rozciągnął cienki, ale solidny, stalowy drut. Jechałem od strony Lubusza, całe szczęście niezbyt szybko, bo miałem wiatr z przodu.

https://www.facebook.com/artur.mierzwiak.3/posts/983472515153107

Zauważyłem go w ostatniej chwili, zacząłem ostro hamować ale i tak było za późno. Na szczęście dostałem poniżej szyi, bo jechałem na rowerze, więc byłem wyżej, gdybym biegł dostał bym w twarz albo w szyję. Udostępniajcie, żeby ostrzec innych, bo ten palant może numer powtórzyć, niekoniecznie w tym samym miejscu. I uważajcie na siebie! – dodaje Artur Mierzwiak.

Sprawa została szybko zauważona przez lokalne media. Wpis ma także kilkaset udostępnień. Komentujący na Facebooku zachęcają także rowerzystę do zgłoszenia sprawy na policję. Autor wpisu odpowiada jednak, że zgłoszenie nic by nie dało.

onet.pl/Facebook

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY