[SONDA] Co Polacy sądzą o nowelizacji ustawy o IPN i reakcji ambasador Izraela? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Postanowiliśmy zapytać  Polaków, co sądzą na temat nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, o skandalicznej reakcji ambasador Izraela oraz kłamliwej polityce historycznej Izraela.  Poniższa sonda pokazuje jak odpowiadali Polacy.

Izrael w skandaliczny sposób zareagował na nową ustawę przyjętą przez Sejm. Premier Benjamin Netanjahu potępił w sobotę nowe ustawodawstwo w Polsce, które zakazuje jakichkolwiek wzmianek o zbrodniach przez “naród polski” podczas Holokaustu, wzywając ambasadora Izraela w Warszawie do spotkania z polskim premierem w sprawie kontrowersyjnego projektu ustawy.

Zobacz też: Izrael atakuje Polskę – “Były polskie obozy śmierci i żadne prawo tego nie zmieni”

Według MSZ Izraela, nowe przepisy „nie będą pomocne w ujawnianiu prawdy historycznej i mogą zaszkodzić swobodzie prowadzenia badań”. Światowy Kongres Żydów nazywał je „zaciemnianiem historii” i „atakiem na demokrację”.

Zobacz też:  prof. Jerzy Robert Nowak o amerykańskiej ustawie 447 “To śmiertelne niebezpieczeństwo. Możemy zostać ogołoceni i okradzeni” [WIDEO]

Całość niezwykle interesującej rozmowy można obejrzeć w poniższym materiale. Aby być na bieżąco z naszymi nowościami subskrybuj kanał Media Narodowe na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY