Pikieta poparcia dla ustawy o IPN: “Polski problem z antysemityzmem to mrówka. Izraelski problem z antypolonizmem to słoń” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W poniedziałek wieczorem odbyła się pikieta Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego i Ruchu Narodowego dla poparcia nowelizacji ustawy o IPN.

Manifestacja zgromadziła kilkaset osób, które czekają na podpis Prezydenta RP – Andrzeja Dudy pod nowelizacją ustawy o Instytucie Pamięci Narodowe. Przed manifestacją odbyła się konferencja prasowa, podczas której głos zabrali przedstawiciele organizacji narodowych.

Apelujemy do prezydenta o to, żeby jak najszybciej podpisał ustawę. Mamy do czynienia z agresją przeciwko Polskę, z międzynarodową z kampanią zniesławiającą nas. Musimy mieć narzędzia do tego, żeby ścigać i karać kłamców. Żeby Polska nie była bezbronna wobec kłamstw żydowskich – apeluje poseł Robert Winnicki.

Głos zabrał także prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz – Nie bez przyczyny stoimy przed Pałacem Prezydenckim. Chcemy zmusić prezydenta do podpisania ustawy. To tutaj rok temu mizdrzyli się polscy politycy do żydowskich polityków. Nie możemy pozwolić, żeby chociażby sprawa Jedwabnego nie została wyjaśniona [Całość oświadczenia ONR ws. Jedwabnego – KLIK]

Całość konferencji znajduje się poniżej. Zachęcamy także do subskrybowania kanału na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY