Jarosław Kornaś: “Żydom zależało na tym, aby odseparować się od Polaków” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

W telewizji internetowej wystąpił Jarosław Kornaś- wydawca Capitalbook. Robert Bąkiewicz rozmawiał z gościem Mediów Narodowych o historii II Wojny Światowej i antypolonizmie. Rozmowa dotyczyła także książek, które wydało wydawnictwo Capital.

W Komentarzu Mediów Narodowych przedstawiono dwie książki Ireneusza Lisiaka  “Holokaust zakłamany” oraz “Żydowscy kolaboranci Hitlera”. Jak zaznaczono autor łamie cenzurę obowiązującą wśród historyków i porusza „zakazany” temat współpracy Żydów z Niemcami w czasie II wojny światowej.

Należą do niepoprawnych politycznie, w porównaniu do tych, które wychodzą w Polsce i na świecie. “Żydowscy kolaboranci Hitlera” to książka, gdzie autor skupia się na tym jak wyglądała eksterminacja Żydów w Polsce i jak wyglądała kolaboracja żydowska. – informuje J. Kornaś.

Książki można zakupić na stronie internetowej wydawnictwa. Jak zachęcają wydawcy – Pozostaje tylko polecić tę książkę Czytelnikom, do czegoś więcej niż zwykłego przeczytania. To jest zbiór konkretnych argumentów, bez których obracanie się w świecie nachalnej, zakłamanej propagandy prowadzi donikąd.

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału. Aby być na bieżąco z naszymi produkcjami subskrybuj kanał Media Narodowe na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY