“Czy byli Żydzi sprzedający Żydów?” – absurdalna odpowiedź rabina w programie TVP [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wmeritum.pl

W poniedziałkowym programie Minęła dwudziesta wystąpił rabin Szalom Ber Stambler, który poruszył temat relacji polsko-żydowskich.

W trakcie programu rabin niejednokrotnie mówił o polskich szmalcownikach, czy osobach, które wydawały Żydów. Nie potrafił jednak odpowiedzieć na proste z pozoru pytanie. Czy byli Żydzi sprzedający Żydów? – zapytał prowadzący.
Nie wiem (bełkot) nie przechodzi do żadna rubryka… Mądrzejsze jest nie wspomnieć o tym, bo to wcale nie jest podobne, wcale nie jest podobne…

Odpowiedź odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Jak zauważają internauci – Trzeba przeprowadzić rzetelne badania nad udziałem żydów w zbrodniach holocaustu narodów słowiańskich i krwawego reżimu bolszewickiego w okresie stalinizmu. Ich sprawcza rola nie do podważenia..

Przez polską debatę publiczną przetacza się burza wokół reakcji władz Izraela na ustawę wprowadzającą kary za używanie określenia “polskie obozy koncentracyjne”. Dzisiaj na specjalnej konferencji prasowej w Sejmie odnieśli się do sprawy również polscy narodowcy, którzy zapowiedzieli manifestację pod ambasadą Izraela w Warszawie.
____
Środa, godz. 17:00 Ambasada Izraela w Polsce pic.twitter.com/jiZurpEiG4

— Marsz Niepodległości (@StowMarszN) 29 stycznia 2018

 

medianarodowe.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY