Dr Aldona Ciborowska: “Zaczynamy konfrontować się z nową formą komunizmu” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aldona

/ fot. youtube.com/ Media Narodowe

Doktor Aldona Ciborowska w rozmowie z Rafałem Mossakowskim tłumaczyła nowoczesne oblicze komunizmu. Jak twierdzi, w dzisiejszej przestrzeni, zwłaszcza społecznej, mamy do czynienia z wyewoluowaną formą tegoż systemu w postaci marksizmu kulturowego. 

Obecne oblicze społeczeństwa coraz bardziej odbiera od dotychczasowych, tradycyjnych chrześcijańskich standardów. Doktor Aldona Ciborowska nie ma wątpliwości, że jest to w dużej mierze spowodowane oddziaływaniem tzw. “nowej komuny”. Można ją zdefiniować jako marksizm kulturowy.

Pod pozorem społecznego egalitaryzmu i tolerancji (równości – red.), rzeczywistym przekazem podprogowym marksizmu kulturowego są demoliberalne ideologie. To m. in. genderyzm, laickość i materializm.

Gość Mediów Narodowych wyjaśnia pojęcie “zrównoważonego rozwoju”. Zdaniem doktor Aldony stoją za tym inżynierowie “nowej lewicy”, którzy zredefiniowali pojęcie praw człowieka i kulturowych kodów społecznych. Wytworzyli w ich miejsce całą ideologię przestawiającą ludzkie myślenie na zupełnie nowe tory. To ma być nowoczesny sposób na sterowanie społeczeństwem po upadku klasycznego komunizmu u końca XX-go wieku.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY