Pawłowicz nie jest już wykładowcą – powodem wpis na Facebooku

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. WikimediaCommons

Krystyna Pawłowicz nie jest już wykładowcą. Okazało się, że powodem zwolnienia był kontrowersyjny wpis na Facebooku.

Posłanka PiS wykładała w Wyższej Szkole Administracji i Prawa w Ostrołęce. Doniesienia o wypowiedzeniu umowy opublikował TVN. Stacja powołała się na rektora placówki. Pani profesor zwróciła się do mnie z listem w tej sprawie i wyraziłam zgodę na rozwiązanie pracy za porozumieniem stron – powiedziała rektor WSAP dr Elżbieta Maria Łojko.

Sprawa dotyczyła śmierci 14-letniego Kacpra. Pawłowicz postanowiła skomentować samobójstwo chłopca. Liberalno-lewackie środowiska najpierw propagują wśród dzieci i młodzieży podatnych na różne niestandardowe zachowania – nienaturalne postawy i relacje, a potem, gdy te zaburzone zachowania są przez rówieśników brutalnie wytykane,i w skrajnych sytuacjach kończą się tragicznie, to lewaccy ideolodzy patologii obyczajowych odwracają kota ogonem i fałszywie, bezczelnie lamentują nad “morderczą nietolerancją” rówieśników. Nie siejcie patologii, nie będzie jej śmiertelnego żniwa. – napisała we wrześniu.

https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/posts/1664034660335582

Nie demoralizujcie dzieci i młodzieży, dajcie im w spokoju, zgodnie z naturą przeżyć ich dzieciństwo i młodość. – apelowała posłanka. Doniesienia TVN postanowiła skomentować także na Twitterze.

onet.pl/Twitter

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY