Polityk SLD: “Szeregi PSL zasili Michał Kamiński”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W jednym z programów TVN24 wystąpili Krzysztof Gawłowski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Jakub Stefaniak z PSL. Gawłowski oświadczył, że szykuje się polityczny tranfser z Michałem Kamińskim w roli głównej.

W programie można było usłyszeć m.in. – Ja nazwisko zdradzę, bo panu posłowi nie wypada. W klubie PSL będzie prawdopodobnie Michał Kamiński – oświadczył Gawłowski. – A skąd wiesz? – odpowiedział Stefaniak. – Zobaczysz – dodał polityk SLD.

Kilka dni temu partię opuścił Mieczysław Baszko. Jak poinformował polityk – został posłem Porozumienia Jarosława Gowina. Odejście posła oznacza dla Polskiego Stronnictwa Ludowego dużą stratę i utratę klubu w Sejmie.

Mocne słowa pod adresem byłego posła PSL skierował szef partii, Władysław Kosiniak-Kamysz. – Chcę zakomunikować wszystkim tym kłusownikom, nie udało wam się w dniu naszego święta, w dniu kiedy mamy konwencję samorządową (…) rozbić klubu PSL. Tylko tchórze podkradają, ale swoimi metodami nas nie pokonają (…). Nie damy rozbić PSL, nie damy się wykarczować z parlamentu, nie oddam klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego.

dorzeczy.pl/Twitter

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY