Zachodniopomorskie: Próba włamania do biura posła Prawa i Sprawiedliwości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Asystentka posła Prawa i Sprawiedliwości powiedziała, że próbowano się włamać do biura Michała Jacha. Martwię się o swoich współpracowników. Kilka tych osób w różnych biurach pomaga mi – komentuje poseł.

Katarzyna Dyczyńska poinformowała media, że drzwi do biura zostały zablokowane, a na drzwiach widoczne są próby podważenia. Sytuację skomentował rzecznik prasowy policji w Gryficach, Zbigniew Frąckiewicz – Ze wstępnych informacji wynika, że nie doszło do włamania do biura i jego penetracji.

Dzisiaj mieliśmy odbyć spotkanie w biurze posła Jacha w Gryficach, ale przy próbie wejścia do biura okazało się, że nie da się otworzyć drzwi – powiedziała Dyczyńska. Zauważyliśmy, że futryna drzwi jest poobijana, a na dole widoczne są ślady próby ich podważenia – podkreśliła.

Sprawę skomentował także poszkodowany, Michał Jach. Złodzieje nie włamują się w ciemno do nierozpoznanego pomieszczenia. Oni to robią w sposób profesjonalny i dlatego nasuwa się podejrzenie, że był to akt wandalizmu przeciwko mojemu biuru, być może przeciwko mnie, może mojej partii, ale to nie wygląda na przypadkowe działanie.

Michał Jach to polski polityk, major Wojska Polskiego w stanie spoczynku, ekonomista, poseł na Sejm V, VII i VIII kadencji. Jest przewodniczącym sejmowej Komisji Obrony Narodowej.

onet.pl/Twitter

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY