Mary Wagner dziękuje Polakom za zaangażowanie się w jej sprawę i obronę dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

Polscy lekarze wystosowali do władz Kanady list w sprawie Mary Wagner. Obrończyni życia kolejny już raz została aresztowana z powodu namawiania kobiet do rezygnacji z planowanej aborcji. Teraz z więzienia podziękowała naszym rodakom.

Dziękuję za wszystko, co napisaliście, i za Wasze modlitwy. Jestem bardzo zbudowana Waszymi wysiłkami podejmowanymi w obronie naszych najmniejszych braci i sióstr i zdumiona Waszą determinacją i troską o Kanadę – napisała Mary Wagner.

Mary Wagner zapewniła o modlitwie za  za Polskę, by Bóg dał odwagę tym, którzy są władni objąć opieką prawną dzieci nienarodzone oraz za Agnieszkę w 22. tygodniu ciąży, która cierpi na nowotwór. O modlitwę w jej intencji prosili Mary Wagner polscy lekarze.

W grudniu 2017 r. Mary Wagner po raz kolejny trafiła do aresztu.  Zatrzymana kobietę tuż po wejściu do ośrodka aborcyjnego w Toronto. Chciała zaproponować pomoc tym matkom, które były gotowe zrezygnować z zabicia swojego dziecka.

Z aresztu napisała list. W nim możemy przeczytać m.in. Przychodzi na myśl Słowo Boże z Księgi Powtórzonego Prawa: Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie (Pwt, 30,19-20).

pch24.pl/medianarodowe.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY