Winnicki: “Posłowie PiS poparli barbarzyński projekt” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Winnicki

Robert Winnicki / fot. Media Narodowe

Robert Winnicki, poseł na Sejm RP, prezes Ruchu Narodowego, kolejny raz wystąpił w telewizji Mediów Narodowych. Poseł wypowiedział się m.in. o projektach dotyczących aborcji.

Prowadzący program, Konrad Smuniewski zapytał się gościa Mediów Narodowych o projekt dot. aborcji – Ratujmy Kobiety. Był to najbardziej skrajny i najbardziej radykalny projekt dzieciobójstwa. W tym projekcie zawarto także zakaz krytykowania aborcji. Prowadziłoby to do tego, że debata publiczna zmierzałaby do takiej sytuacji jak we Francji czy Niemczech. – zauważa Winnicki.

Robert Winnicki wypowiedział się również o projekcie złożonym przez ruch pro-life. Projekt Fundacji Życie i Rodzina zgromadził ponad 800 tys. policzonych podpisów. Kart było o wiele więcej, więc być może to było nawet blisko milion podpisów. Ten projekt jest bardzo prosty i zrozumiały. Chodzi o usunięcie tego elementu, który odpowiada za 95% przeprowadzonych aborcji w Polsce.

Zachęcamy do obejrzenia całości Komentarza Mediów Narodowych. Zachęcamy także  do subskrypcji naszego kanału na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się rozwijać!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY