“W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS”- lekarz przywiesił na drzwiach swojego gabinetu kartkę z takim napisem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Źródło: IAR

“W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP”- kartkę z takim napisem wywiesił lekarz pracujący na Pomorzu na drzwiach swojego gabinetu.

Po skandalicznej sytuacji posłanka PIS Anna Sobecka złożyła do Prokuratury Rejonowej w Wejherowie zawiadomienie o możliwości popełnienia przez lekarza przestępstwa.

Wyjaśnień zażądał również Pomorski Odział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku, który zwrócił się do spółki Panaceum z Rumi z prośbą o wyjaśnienie całej sytuacji.

Interwencje najwyraźniej przyniosły pożądany efekt, ponieważ przychodnia zdecydowała się na zakończenie współpracy z lekarzem.

W związku z zaistniałą sytuacją Przychodnia Panaceum z dn. 16.01.2018 zakończyła współpracę z dr Wojciechem Wieczorkiem.SZANOWNI PACJENCI, WYWIESZKA NA DRZWIACH UMIESZCZONA NA STONIE INTERNETOWEJ NIE POCHODZI Z PRZYCHODNI PANACEUM. INFORMUJEMY, ZE PANACEUM JEST NIESŁUSZNIE POWIĄZANE ZE SKANDALICZNĄ WYWIESZKĄ. KAŻDY PACJENT JEST DLA NAS WAŻNY– czytamy na stronie przychodni Panaceum.

niezalezna.pl

Zobacz także:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY