Działał na nerwy lewicy, zdemaskował działania Sorosa – teraz nie żyje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Bechir Rabani, szwedzki dziennikarz, który od dłuższego czasu demaskował działania lewicy został znaleziony w piątek martwy w swoim mieszkaniu.

W Internecie pojawiło się bardzo dużo teorii jakoby Rabani został zamordowany na zlecenie miliardera, Georga Sorosa. Tego powodem mógłby być to, że Bechir Rabani był niewygodnym człowiekiem dla bogatego Żyda. Niedawno skończył bowiem śledztwo ws. jednej ze skrajnie lewicowych szwedzkich organizacji, powiązanych z Sorosem. Nie zdążył jednak opublikować jego wyniku.

Przyczyna śmierci jest nadal nieznana, ale kilka teorii na jej temat rozpowszechniło się w Internecie. Śmierć wydarzyła się kilka godzin po tym, jak Bechir Rabani opublikował film, w którym relacjonuje wizytę w domu multimilionera Roberta Achsberga – informuje portal Friatider.se.

Robert Achsberg jest szwedzkim biznesem, dziennikarzem, wydawcą, ale przede wszystkim szefem fundacji Fundacja Expo. Zajmuje się ona nękaniem osób o poglądach prawicowych i nacjonalistycznych. Warto dodać, że jest finansowana przez Georga Sorosa.

Bechir Rabani przeprowadzał wiele takich akcji, jak ta z Robertem Achsbergiem. Tym samym szkodził szwedzkiej lewicy, którą obnażał ze wszelkich kłamstw i przekrętów.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY