Irlandia: George Soros nielegalnie finansuje proaborcyjną kampanię

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
George Soros

/ fot. Wikimedia Commons/Niccolò Caranti

Komisja ds. Publicznych Irlandii  nakazała Amnesty International zwrot około 160 tys. dolarów, które organizacja ta otrzymała od fundacji Georga Sorosa na proaborcyjną kampanię w tym kraju. Według orzeczenia komisji pieniądze zostały przekazane z pogwałceniem prawa.

Podobne sytuacje miały już miejsce w ubiegłych latach.  Na walkę z prawami broniącymi życie od kilkudziesięciu już lat przekazywane są miliony dolarów – mówi Niamh Ui Bhriain z organizacji Instytut Życia – Irlandia udowodniła, że można pomagać zarówno matce i dziecku, bez aborcji. To czyni nas głównym celem ataku światowego przemysłu aborcyjnego – dodaje Ui Bhriain.

Na przyszły rok ogłoszone zostało w Irlandii referendum dotyczące ósmej poprawki do konstytucji, uznającej, “prawo do życia nienarodzonego dziecka, z uwzględnieniem równości prawa do życia matki”. W jakiejś mierze zbiegnie się ono w czasie ze Światowy Spotkaniem Rodzin w Dublinie i podróżą Papieża do Irlandii.

W sierpniu ubiegłego roku do wiadomości publicznej wyciekły informacje mówiące o planach Fundacji Open Society Georga Sorosa względem tego wyspiarskiego kraju. Podkreślano, że zwycięstwo nad prawem chroniącym życie w Irlandii może mieć wpływ na inne silnie katolickie kraje, takie jak Polska i dostarczyć dowodu, że zmiana jest możliwa, nawet w bardzo konserwatywnych krajach.

źródło:onet.pl

________________

Oglądaj naszą telewizję internetową

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY