Roman Giertych skarży się na Gmyza: “Dziennikarz nawołuje do zamordowania mnie”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!

Roman Giertych skarży się na profilu społecznościowym na dziennikarza TVP Gmyza: Dziennikarz nawołuje do zamordowania mnie.

Cała sprawa zaczęła się od wpisu Cezarego Gmyza na profilu społecznościowym Twitter. Dziennikarza zareagował na tweeta Giertycha: TVP obraziła się, że w reklamie »Kroniki Dobrej Zmiany« nazwaliśmy Kurskiego kłamcą. Ja nie obrażam się, gdy ktoś mi mówi, że jestem wysoki.

Gmyz napisał w odpowiedzi na to: Giertych do woda, wór do jeziora.

Roman Giertych w odwecie napisał, że dziennikarz nawołuje do zamordowania go. Ładnych to czasów się doczekaliśmy. W nawiązaniu do odmowy płatnego reklamowania mojej książki “Kronika Dobrej Zmiany” przez telewizję publiczną dziennikarz TVP Cezary Gmyz napisał na swoim tt: “Giertych do wora, a wór do jeziora”. Było to hasło małolatów, którzy 10 lat temu protestowali przeciwko wprowadzeniu obowiązkowej matematyki na maturze.

Roman Giertych zapowiedział, że złoży zawiadomienie w prokuraturze. Nawoływanie do morderstw jest skrajnym przykładem mowy nienawiści. Tym bardziej bulwersującym, że w sprawie prowadzonej przez prokuraturę odnośnie ujawniania nagranych taśm będę reprezentował w sądzie moich klientów m.in. przeciwko red. Gmyzowi i on o tym doskonale wie.

Dodano w Bez kategorii
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY