Schetyna pod sąd? Wiceminister z PiS chce delegalizacji ONR [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

W Komentarzu Mediów Narodowych możemy zobaczyć Damiana Kitę i prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Roberta Bąkiewicza. W odcinku zostały poruszone tematy oscylujące wokół Marszu Niepodległości czy Obozu Narodowo-Radykalnego.

Robert Bąkiewicz odniósł się do ostatniej wypowiedzi wiceminister z PiSu, która chciałaby delegalizacji ONR. – Widać ewidentnie, że w samym PiSie pewne frakcje działają zupełnie niezależnie. Następuje jakieś zbliżenie z Izraelem, widać, że odbywają się coraz częściej spotkania. Z drugiej strony wiceminister uderza w ONR, jako synonim antysemityzmu.

Damian Kita, rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości przywołał natomiast doniesienia na temat działaczy Razem i  tego, że w jej szeregach znajdują się jawni komuniści. ONR postanowił przejść do ofensywy i zwrócił się do Prokuratora Generalnego o rozpoczęcie procedury delegalizacji tej partii Razem. Narodowcy jako przykład podają głośny artykuł ze skrajnie lewackiego portalu strajk.eu pt. “Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość”.

Zachęcamy do obejrzenia całości Komentarza Mediów Narodowych. Aby być na bieżąco z naszymi nowościami subskrybuj kanał Media Narodowe na YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY