Płot pod napięciem, druty kolczaste, wojsko.Tak Węgrzy walczą z nielegalną migracją [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Przedstawiamy najnowszą produkcję Mediów Narodowych – Płot pod napięciem,druty kolczaste,wojsko.Tak Węgrzy walczą z nielegalną migracją. László Toroczkai opowiada o sytuacji na Węgrzech.

László Toroczkai w dokumencie przedstawia początki walki z nielegalnymi imigrantami. – Była to szalona sytuacja, ponieważ wówczas każdy mógł się przedostać przez granicę bez żadnej kontroli. Nikt nie chciał bronić tej granicy.

Gość Mediów Narodowych opowiedział także o stosunku rządu do pomysłu postawienia płotu na węgierskiej granicy. Gdy po raz pierwszy zaproponowałem płot graniczny węgierski rząd zignorował to. Powiedziano mi po prostu, że to problem globalny, na który nic nie poradzimy, ponieważ Bruksela i Komisja Europejska wspierają imigrację i nie będą życzliwie patrzeć na system obronny.

Obecnie policja terenowa pilnuje płotu, aby nie uległ zniszczeniom, ponieważ przemytnicy obserwują granice, aby przerzucić ludzi na naszą stronę, gdy nikogo nie ma. – László Toroczkai wyjaśnia, że sam płot nie rozwiązuje problemu napływu nielegalnych imigrantów.

Zachęcamy do obejrzenia całości reportażu. Aby być na bieżąco subskrybuj kanał Media Narodowe na portalu YouTube. Codziennie pojawiają się nowe produkcje!

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY