Czy Żydzi dogadali się z Niemcami? Wesprzyj akcję odkłamywania historii #German Death Camps [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Czy Żydzi dogadali się z Niemcami? Wesprzyj akcję odkłamywania historii #German Death Camps. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości gościł w Komentarzu Mediów Narodowych Tomasza Grzegorza Stale, scenarzystę filmu German Death Camps.

O akcji wielokrotnie pisaliśmy na portalu Media Narodowe. Aby przeciwdziałać zjawisku zakłamywania historii Polski grupa osób wyszła z inicjatywą wyprodukowania filmu dokumentalnego “German Death Camps” w językach angielskim, niemieckim i polskim, i środki na ten cel chce zebrać za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.

O ile pozwolą na to fundusze całość będzie wzbogacona o inscenizacje, animacje i kolejne ścieżki dźwiękowe z lektorem w innych językach. Dlatego też przypominamy o tym, że trwa zbiórka funduszy na film dokumentalny German Death Camps. Wsparcia można udzielić w serwisie zrzutka.pl lub za pośrednictwem PayPala.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps
Strona internetowa filmu: http://germandeathcamps.film
Facebookhttps://facebook.com/film.german.death.camps
Twitterhttps://twitter.com/GDC_Film
Wsparcie przez PayPal: można udzielić pod tym linkiem

Zachęcamy do obejrzenia całości rozmowy i subskrypcji kanału Media Narodowe na YouTube – dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi nowościami!


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY