Absurdalne zachowanie działaczy lewicy – hipokryzja sięga zenitu!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Europie oraz Stanach Zjednoczonych powraca moda na przynależność do środowisk neokomunistycznych. Działacze organizacji o takowych ideach są często widywani na różnych demonstracjach szeroko rozumianej lewicy.

Żółty sierp i młot na czerwonym tle jawnie nawiązują do zbrodniczej ideologii, której rządy głównie na wschodzie zabiły miiliony ludzi.

Podczas różnych zgromadzeń neokomuniści wykrzykują antykapitalistyczne hasła. Musi to być dla nich naprawdę wyczerpujące. Nic dziwnego, głośne okrzyki, trzymanie transparentów – wszystko to na świeżym powietrzu. Powoduje to w nich wielki głód, ale i przy okazji utrudnia logiczne myślenie. Neokomuniści po antykapitalistycznych pikietach wybierają się do… Mc’ Donalds. Firma ta jest sztandarowym osiągnięciem… kapitalizmu właśnie. Już tutaj widać ogromną hipokryzję, a to jeszcze nie koniec. Często podczas spożywania kapitalistycznych cheeseburgerów, neokomuniści używają Iphone’a do zrobienia zdjęcia, które wstawiają na jakiś portal społecznościowy. Zatem ,,gorliwi” antykapitaliści w ciągu kwadransa 3-krotnie dopuszczają się sprzecznego sobie działania. Co gorsza, nie dostrzegają w swoim działaniu niczego złego, bo posty nie zostały usunięte.

Poniżej zamieszczamy owe wpisy. Swoją drogą okraszone zostały bardzo uszczypliwymi, ale jakże i celnymi komentarzami. ,,Nie zniszczysz kapitalizmu z pustym żołądkiem” – pisze jeden z internautów pod zdjęciem neokomunisty z kanapką z Mc Donald’s. Takich ,,perełek” jest więcej, zachęcamy do lektury ponizej:

https://twitter.com/Gotz_Iron_Hand/status/937480361948348416?s=17

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY