Odrażająca “szopka bożonarodzeniowa”. Nad żłóbkiem… dwóch “Józefów-gejów”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Twitter/CameronEsposito

Choć środowiska skrajnej lewicy nie mają zbyt wiele wspólnego z religią chrześcijańską, to jednak nie przeszkadza im to w aktywnym podejmowaniu tych tematów. Na jeden z takich wybryków zwrócił uwagę amerykański biskup Thomas J. Tobin. 

Duchowny zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie ukazujące odrażającą instalację, która miała rzekomo imitować tradycyjną szopkę bożonarodzeniową. Problem w tym, że nad żłóbkiem z małym Jezusem czuwa… dwóch Józefów ubranych w różowe stroje.

Gejowskie Boże Narodzenie? Właśnie natknąłem się na to zdjęcie przedstawiające scenę „gejowskiego Bożego Narodzenia” – dwóch Józefów ubranych na różowo, którzy czuwają nad Dzieciątkiem. Jakie to smutne, że ktoś uważa, że to w porządku (lub zabawne lub fajne) narzucać własną interpretację świętego Narodzenia Jezusa. Módlcie się za tych, którzy to zrobili, za zmianę w ich sercach i aby Jezus przebaczył to świętokradztwo, ten atak na chrześcijańską wiarę. – napisał biskup Tobin i zamieścił zdjęcie.

Szybko jednak je usunął, po tym jak zwróciła mu uwagę Cameron Esposito, lesbijka, która jest komediowym stand-uperem. Poinformowała, że to zdjęcie ona zamieściła jako pierwsza, a biskup wykorzystał je dalej nie dysponując prawami autorskimi. Nie obyło się oczywiście bez nachalnej homopropagandy.

Program dla gejów jest dla wszystkich ludzi bezpieczny, mile widziany i kochany. Być może jest to program, z którego powinien skorzystać Kościół. – dodała w swoim wpisie.

wpolityce.pl
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY