K. Godek: To jest barbarzyństwo w majestacie prawa. Liczymy na to, że posłowie uchwalą nasz projekt [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Media Narodowe poruszają ważny temat – a więc najnowszy projekt “Zatrzymaj aborcję”. Czy PiS znowu oszuka swoich wyborców? Wypowiedzi dla nas udzieliła m.in. Kaja Godek.

Nie wolno mordować ludzi ze względu na podejrzenie niepełnosprawności. Myślę, że tego już nie trzeba tłumaczyć ludziom. Nie wiem co zrobią posłowie – wiem, że są deklaracje dotyczące poparcia projektu. Czekam aż się przekują one w czyn – mówi Mediom Narodowym Kaja Godek.

30 listopada 2017 r. złożyliśmy w Sejmie ustawę Zatrzymaj Aborcję. Jest to wynik ogromnego poruszenia społecznego, wrażliwości Polaków na los słabszych i chorych. To, z czym przychodzimy dzisiaj do Sejmu – to jest apel o niezwłoczne uchwalenie prawa. Co 8 godz. w którymś z polskich szpitali w bardzo brutalny sposób zabija się dziecko z podejrzeniem niepełnosprawności lub choroby. Są to bardzo brutalne procedury, najczęściej przeprowadzane w 5. i 6. miesiącu ciąży. – informuje działaczka organizacji prolife.

Całość konferencji w poniższym materiale, zachęcamy do obejrzenia. Aby być na bieżąco z nowościami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY