Czy Żydzi prowadzą lobby polityczne w Polsce? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Przedstawiamy kolejną produkcję Mediów Narodowych. Robert Bąkiewicz i Tomasz Gryguć (Pan Nikt) – publicysta i pisarz. Będzie o geopolityce, najnowszej książce Popioły i o żydowskim lobby politycznym w Polsce.

Piszę o Polsce w kontekście międzynarodowym. Wielu graczy ma wpływ na polską politykę. Moje książki to szkice o polityce z ostatnich czterech lat, nie ujmują one siłą rzeczy wszystkiego, ale zwracam uwagę na to co jest realnie znaczące. Rzeczy, które nie są zauważane gdzieś indziej. – mówi gość Mediów Narodowych.

Tomasz Gryguć zawraca uwagę na oficjalną narrację i rzeczywiste działania polskiego rządu wobec Żydów. Polska ma zapłacić ukryty haracz Żydom. To pewna część dużego planu geopolitycznego. 

Całość w poniższym filmiku. Ponad godzinna rozmowa z naszym  gościem pokazuje niuanse działania polityki międzynarodowej i miejsce Polski w geopolityce. Zachęcamy do subskrypcji kanału na portalu YouTube!

Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszą książką naszego gościa. „Popioły” to nowy zbiór szkiców i analiz Pana Nikt na tematy, o których wszystko chcielibyście wiedzieć, ale boicie się o nie zapytać. To książka, której autor – starając się dotrzeć do sedna rzeczy – pokazuje obłudę i fałsz, którymi naznaczony jest sposób opisywania rzeczywistości.


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY