Zdjęcia europosłów PO zawisły na szubienicach. Polityczny happening wzbudził skrajne emocje [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Facebook

Komentarz Mediów Narodowych jak zwykle dotyczy ważnych i aktualnych tematów. Tym razem o happeningu narodowców, a więc o zdjęciach europosłów PO, które zawisły na szubienicach. Damian Kita rozmawia na ten temat z Michałem Wawrem.

Cała akcja to symboliczna kara dla europosłów PO, którzy głosowali za rezolucją przeciwko Polsce. W Katowicach odbyła się manifestacja “NIE dla współczesnej targowicy”. Na symbolicznych szubienicach zawisły zdjęcia lewicowo-liberalnych polityków, którzy szkalują nasz kraj na arenie międzynarodowej.

To wydarzenie nawiązujące do najsłynniejszego wieszania portretów. To nie miało nic wspólnego z linczem, ale było wyrazem wykonania legalnego wyroku. – mówi członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez cztery organizacje: Młodzież Wszechpolską, Ruch Narodowy, Górnośląskie Stronnictwo Narodowe i ONR.

Zachęcamy do posłuchania rozmowy z Damianem Kitą i Michałem Wawrem. Polecamy również subskrypcję naszego kanału na portalu YouTube – codziennie pojawiają się nowe, interesujące treści.


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY