Propozycja pracy dla Kijowskiego: “Można by sprecyzować czy pan Kijowski mógłby pracować na sali, w kuchni czy na innym stanowisku”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Przypomnijmy, w internecie trwa właśnie zbiórka na utrzymanie Mateusza Kijowskiego. Została ona zainicjowana przez zwolenników byłego lidera KOD, kiedy ten przyznał się do problemów związanych z brakiem zatrudnienia. Na propozycję pracy nie trzeba było długo czekać… 

Z propozycją zatrudnienia wystąpił pan Jarosław, przedsiębiorca z Łodzi- Oferta jest poważna, miałby środki na utrzymanie no i mógłby spłacać alimenty- ironizuje w rozmowie z Do Rzeczy.

-Zaproponowałem spotkanie w celu ustalenia warunków pracy, stanowiska. Po rozmowie można by sprecyzować czy pan Kijowski mógłby pracować na sali, w kuchni czy na innym stanowisku– kontynuuje przedsiębiorca.

Pan Jarosław tłumaczy, iż jego córka wraz z zięciem wracają wkrótce z zagranicy, a w Łodzi planują otworzyć wkrótce restaurację. Dodaje, że trudno jest znaleźć  ludzi do pracy w gastronomii, a podobno “pan Kijowski ma w niej doświadczenie”.

– Dwukrotnie wysłałem taką propozycję, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie oceniam, może po prostu nie czyta poczty od nieznajomych, ale moja propozycja jest nadal aktualna- ironizuje dalej przedsiębiorca.

niezlomni.com 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY