Próbne losowanie grup MŚ. Ciekawa grupa Polaków!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziś miało miejsce próbne losowanie grup Mistrzostw Świata. Sprawdzano podczas niego system losujący oraz procedury jakie będą obowiązywać na rzeczywistej gali. 

Wszystko odbyło się zgodnie z planem i wydaje się, że FIFA jest gotowa na piątkowe losowanie. Koniecznie sprawdźcie jego wyniki, które na pewno pojawią się na Mediach Narodowych!

Jednak ciekawszą informacją dla polskich fanów piłki nożnej jest to na kogo trafiła reprezentacja Polski. Kolumbia, Serbia i Iran – to z nimi, według symulacji musieliby mierzyć sie biało-czerwoni. Grupa nie należy do najtrudniejszych, na pewno nikt nie obraził by się za takie rozstawienie. Trzeba jednak przyznać, że takie spotkania byłyby z pewnością bardzo ciekawe. Pojedynki kolegów z Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego i Jamesa Rodrigueza oraz wielu innych gwiazd pokroju Juana Cuardado byłyby niesamowite emocjonujące.

Obyśmy mieli tyle szczęścia w piątek, na prawdziwym losowaniu.Kibice liczą zarówno na ciekawe pojedynki, ale przede wszystkim na dobre wyniki naszej reprezentacji.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY