R. Winnicki: Należy zacząć stawiać twarde warunki Ukraińcom i żądać ich realizacji [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot.WikimediaCommons

Prawy Sejmowy  ma przybliżyć społeczeństwu pracę polskiego sejmu od kuchni, natomiast sam program będzie prowadzony z narodową narracją. Robert Winnicki, prowadzący program, zapowiedział, że w programie będą pojawiały się najważniejsze tematy, którymi zajmują się polscy posłowie

Jak zapowiadaliśmy we wrześniu Media Narodowe będą również eksponować zagadnienia, które nie będą nagłaśniane w mediach. Tym razem Robert Winnicki przedstawia kwestię Ukrainy i politykę polskiego rządu wobec tego państwa.

Szereg polskich polityków, na czele z Jarosławem Kaczyńskim poparli Majdan. To był błąd. Polscy politycy powinni pojechać na Ukrainę i postawić twarde warunki. Ruch Narodowy mówił o tym od lat. Politycy powinni zaznaczyć, że nie ma miejsca na heroizację Bandery. – mówi poseł.

Dzisiaj nie jesteśmy żadnym partnerem dla Ukrainy. Ukraina prowadzi również politykę historyczną dążącą do heroizacji UPA. To porażka dla polskiego państwa. – dodaje prezes Ruchu Narodowego.

Pełna wypowiedź Roberta Winnickiego znajduje się w poniższym filmiku. Aby być na bieżąco z aktualnościami i nowymi inicjatywami Mediów Narodowych, zachęcamy do subskrypcji kanału na portalu YouTube.


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY