“Nie dla współczesnej targowicy” – Narodowcy powiesili na szubienicach zdjęcia sześciu europosłów PO!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Facebook

Cała akcja to symboliczna kara dla europosłów PO, którzy głosowali za rezolucją przeciwko Polsce. W Katowicach odbyła się manifestacja “NIE dla współczesnej targowicy”. Na symbolicznych szubienicach zawisły zdjęcia lewicowo-liberalnych polityków, którzy szkalują nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez cztery organizacje: Młodzież Wszechpolską, Ruch Narodowy, Górnośląskie Stronnictwo Narodowe i ONR.

Pikieta odbyła się w Katowicach na pl. Sejmu Śląskiego, przed pomnikiem Wojciecha Korfantego ustawiono symboliczne szubienice na których spoczęły wizerunki polityków.

Dla portalu katowice24.info Jacek Lanuszny, prezes Ruchu Narodowego na Śląsku wypowiedział się na temat pikiety:

Chodziło o wyrażenie sprzeciwu wobec pomówień przede wszystkim zachodnich demoliberałów i ich mediów przeciwko Polakom wyrażającym swoją dumę w trakcie Marszu Niepodległości, ale także sprzeciwiamy się tym europosłom z Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali przeciwko Polsce w rezolucji w Parlamencie Europejskim.

Wczoraj w Katowicach odbyła się manifestacja “NIE dla współczesnej targowicy”. Na symbolicznych szubienicach zawisły zdjęcia lewicowo-liberalnych polityków, którzy szkalują nasz kraj na arenie międzynarodowej. #RuchNarodowy pic.twitter.com/NJGgAlAWun


narodowcy.net/katowice24.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY