Katarzyna Lubnauer: “Musimy zrobić wszystko, żeby wszystkich w partii połączyć w jeden organizm, jakim jest Nowoczesna”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikimedia commons

To już pewne, Katarzyna Lubnauer przejmie po Ryszardzie Petru funkcję szefa Nowoczesnej- Musimy zrobić wszystko, żeby wszystkich w partii połączyć w jeden organizm, jakim jest Nowoczesna- podkreśla posłanka. 

Co dalej z karierą polityczną Ryszarda Petru? Lubnauer deklaruje chęć spotkania ze swoim poprzednikiem w celu „wspólnego poszukiwania formuły, w której chciałby funkcjonować w Nowoczesnej”- Uważam, że to jest bardzo ważne, że jako twórca partii, jako człowiek, który wprowadził ją do parlamentu, miał w niej swoje ważne miejsce. Musimy zrobić wszystko, żeby wszystkich w Nowoczesnej połączyć, żeby wszystkich, którzy głosowali niezależnie na którego kandydata, połączyć w jeden organizm, jakim jest Nowoczesna- tłumaczy polityk.

Lubnauer nie chce na chwilę obecną wypowiadać się na temat porozumienia z Platformą Obywatelską, które kilka dni temu zawarł Ryszard Petru- Musimy usiąść do rozmów, uważam, że w tej chwili wypowiadanie czegokolwiek byłoby pochopne- ocenia.

Polityk potwierdziła również swoje poprzednie deklaracje odnośnie kandydata na jej poprzednie stanowisko, szefa klubu Nowoczesnej. Funkcję tą ma objąć Kamila Gasiuk- Pihowicz.

 

niezalezna.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY