Poruszająca prawda o Marszu Niepodległości po angielsku! Świat musi ją ujrzeć [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ekipa Mediów Narodowych wyprodukowała poruszający film o tegorocznym Marszu Niepodległości. Materiał jest już dostępny po angielsku. Ukazuje on pochód oczyma uczestników, ich poglądy i opinie. Jak naprawdę wygląda zatem największa narodowa manifestacja w Europie? 

Uczestnicy tegorocznego marszu nie kryją swojego zachwytu jego atmosferą. Jak podkreślają, w dobie upadku tradycyjnych wartości na jakich wyrosła cywilizacja łacińska, niezbędna dla przetrwania jest wiara chrześcijańska i obecność Boga w życiu człowieka. Patrioci idący w Marszu Niepodległości zgodnie wyznają miłość do ojczyzny i tradycji. Widać to w każdej rozmowie dziennikarki Mediów Narodowych.

Jednak lewicowo-liberalne media szybko obróciły piękny, rodzinny pochód w spęd rzekomych faszystów i rasistów. Lwia większość przekazu pochodzi od osób które nigdy nie brały udziału w tego typu uroczystościach, a które chcą przypisać polskim patriotom jak najgorsze cechy i przestraszyć nimi świat. Jak widać w poniższym materiale wideo, próżno szukać w listopadowym marszu tego typu postaw.

Chcą propagować prawdę i odwrócić kłamliwy trend, ekipa Mediów Narodowych przygotowała 50-cio minutowy reportaż filmowy, ukazujący Marsz Niepodległości oczami jego uczestników – Polaków i Europejczyków tworzących to niespotykane nigdzie indziej wydarzenie. By prawda obiegła cały świat, reportażowi dodano napisy po angielsku. To akt wyrazistej, zbiorowej manifestacji miłości do Ojczyzny opartej na wierze chrześcijańskiej i przywiązaniu do historii, nie postawie ksenofobicznej.

Chcesz pomóc poznać światu prawdę o Marszu Niepodległości? Pomóż w promocji filmu zagranicą!

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY