Szwedzcy liberałowie przyjęli w swoim programie likwidację Szwecji!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Flaga Szwecji

Flaga Szwecji / Fot. Pixabay

Szwecja zostanie zniesiona jako suwerenne państwo narodowe i stanie się częścią ,,Federacji Europejskiej” rządzonej z Brukseli. Taki przynajmniej jest plan szwedzkich Liberałów, przegłosowany na niedzielnym zebraniu.

Propozycja, entuzjastycznie przyjęta przez partię, padła ze strony młodzieżówki Liberałów. We wniosku ,,Czas na federację” widnieje, iż powinni oni zająć stanowisko, by Unia Europejska ostatecznie przekształciła się w Federację Europejską.

Federacja Europejska ma być czymś w stylu Stanów Zjednoczonych, z własnym prezydentem i parlamentem dwuizbowym. UE będzie miała prawo decydować o polityce zagranicznej, bezpieczeństwa, walutowej i monetarnej, środowisku, walce z międzynarodową przestępczością, jak i niektórych podatkach.

Decyzja, która w praktyce będzie oznaczała zniesienie Szwecji jako niezależnego kraju, została z radością przyjęta przez liberalnych polityków.

Liberałowie podjęli decyzję o podjęciu działań na rzecz przekształcenia UE w federację! Nareszcie!!!! – napisała na swoim Twitterze europoseł Cecilia Wikström.

narodowcy.net

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY