Brytyjka jadąca konno pokazała jak się postępuje z “ekoterrorystami”. To nagranie podbija Wyspy Brytyjskie [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

yt.com/Entertainment and more / yt.com/Entertainment and more

W brytyjskich mediach prawdziwą furorę robi nagranie zarejestrowane podczas incydentu z udziałem myśliwych i tzw. “obrońców zwierząt”. Działacze ekologiczni próbowali przerwać polowanie i chwytali za konie. Dla jednej z Brytyjek tego było już zbyt wiele. 

Na nagraniu widać starcie myśliwych z East Sussex & Romney Marsh Hunt Club oraz obrońców praw zwierząt z Brighton Hunt Saboteurs. Ci drudzy próbują zakłócić polowanie i starają się zablokować przejazd koni. Jedna z Brytyjek jadących konno nie wytrzymała. Na twarz i głowę zamaskowanego “ekologa” posypały się mocne ciosy szpicrutą.

Wśród internautów zdania są podzielone. Niektórzy uważają, że kobieta na koniu przekroczyła pewne granice. Inni natomiast jej bronią. Wskazują przy tym, że sposób w jaki lewak starał się złapać konia mógł doprowadzić do spłoszenia zwierzęcia, a to mogło skończyć się bardzo źle.

Sprawą zainteresowała się już policja. Policja zdaje sobie sprawę z nagrania dokumentującego incydent, które zostało udostępnione w mediach społecznościowych – możemy przeczytać w komunikacie.

wprost.pl 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY