“My chcemy Boga” – Co uczestnicy Marszu Niepodległości sądzą o tegorocznym haśle? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ youtube.com

Media Narodowe przygotowały kolejny materiał z 11 listopada. “My chcemy Boga”, czyli co uczestnicy Marszu Niepodległości sądzą o tegorocznym haśle?

Redaktorzy Mediów Narodowych byli obecni na Marszu Niepodległości. Zapytali się uczestników największej patriotycznej manifestacji w Europie co sądzą o haśle “My chcemy Boga”.

Bo to jest symbol naszego kraju. Polska jest tworzona na wartościach chrześcijańskich. Musimy się tego trzymać – wystarczy spojrzeć na zanik wartości europejskich. – powiedział mężczyzna, która przyjechał ze znajomymi na tegoroczny Marsz Niepodległości. Każdy z nas jest katolikiem. Hasło pasuje do tego co mamy w sercu. Zawsze szliśmy do walki z imieniem Boga w sercu i z imieniem Boga na ustach. – dodaje uczestnik.

Uczestnicy zwrócili uwagę na to, że hasło jest podstawą naszej kultury. Może hasło do myślenia naszemu rządowi. Hasło jest bardzo na czasie i jest potrzebne w obecnej sytuacji geopolitycznej. Wiara katolicka nie jest dodatkiem do polskości, ale jest jej sednem. 

Zachęcamy do obejrzenia materiału i subskrybowania naszego kanału na portalu YouTube! Już niedługo pojawią się kolejne produkcje z Marszu Niepodległości 2017!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY