Tego jeszcze nie było! Marsz Niepodległości chce “zwalczać”… szwedzki minister. Internauci wściekli!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
uczestnik marszu niepodległości uniewinniony

/ fot twitter/stowmarszn

Tegoroczny Marsz Niepodległości odbił się szerokim echem na całym świecie. W przekazie mediów lewicowo-liberalnych był przedstawiany w sposób fałszywy, co już owocuje pierwszymi kompromitującymi deklaracjami zagranicznych polityków. 

Na czoło krytyków polskiego Święta Niepodległości postanowił wysunąć się szwedzki minister sprawiedliwości i spraw wewnętrznych, Morgan Johansson. Polityk wywodzący się z jednoznacznie lewicowej Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej udostępniał w mediach społecznościowych relacje lewicowych mediów na temat tegorocznego Marszu Niepodległości.

Johansson udostępnił skandaliczny artykuł z “Wall Street Journal”, w którym uczestników Marszu Niepodległości oskarżano o “faszyzm”, “neofaszyzm”, “antysemityzm” itp. Minister postanowił również dodać własny komentarz do sprawy.

Duża skrajno-prawicowa demonstracja w Polsce z mocnymi elementami nazistowskimi oraz antysemickimi. To należy zwalczyć! – napisał na Twitterze.

Jak informuje portal niezalezna.pl, część internautów jest oburzona taką aktywnością Morgana Johanssona i domaga się wyjaśnień, co rozumie on pod hasłem “zwalczyć”, a także oczekuje na reakcję polskiej dyplomacji.

niezalezna.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY