R. Bąkiewicz zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec osób, które naruszyły dobro Marszu Niepodleglości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. medianarodowe.com

Prezes SMN, Robert Bąkiewicz, opublikował wpis, w którym informuje o podjęciu działań prawnych przeciwko osobom, które naruszyły dobre imię Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z prawnikami Marszu Niepodległości przygotowujemy się do podjęcia działań prawnych, przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia i uczestników tegorocznej manifestacji. Więcej informacji podamy w jutrzejszym komunikacie – pisze Bąkiewicz.

Jak zapowiedział prezes SMN więcej informacji dotyczących przyszłych pozwów bądź innych inicjatyw wymierzonych przeciwko mediom i osobom prawnym pojawi się w jutrzejszym komunikacie.

W poprzednich artykułach pisaliśmy o prowokacjach wymierzonych przeciwko Marszowi Niepodległości. Są to m.in. osoby ze stowarzyszenia „Obywatele RP”. Około 20 osób podjęło próbę zablokowania Marszu Niepodległości. Ustawiali się na trasie Marszu. Policja podjęła interwencję i osoby łamiące prawo zostały doprowadzone do komendy policji.

Działania przeciwko Stowarzyszeniu podejmowali także politycy. Kłamliwe teksty opublikował również były współpracownik Clinton, Jesse Lehrich. Na swoim profilu napisał o Polakach biorących udział w największej manifestacji patriotycznej w Europie „naziści”.

MediaNarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY