“Kłamcy pod sąd” – rozpoczynamy kolejną zbiórkę! Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kłamcy pod sąd! Koniec szkalowania uczestników Marszu Niepodległości – wspomóż zbiórkę Marszu Niepodległości!

Marsz Niepodległości po raz kolejny przeszedł ulicami Warszawy. Jak co roku okazał się narodowym zrywem, który połączył polskie serca w wielotysięcznej manifestacji patriotyzmu.

Niestety, sukces tej inicjatywy jest niewygodny dla wielu środowisk, gdyż nie wpisuje się w ich demoliberalny przekaz serwowany przez zawodowych propagandystów. W mediach wciąż pojawiają się kłamliwe stwierdzenia uderzające w dobre imię Polek i Polaków, którzy wspólnie, pod biało-czerwonymi sztandarami, manifestowali 11 listopada swoje przywiązanie do Ojczyzny.

Marsz Niepodległości jest solą w oku tych, którzy szydzą z patriotów, wstydzą się własnego kraju i nie mają zahamowani, aby opluwać własny naród. Czas powiedzieć stanowcze NIE dla tej kłamliwej retoryki! Stowarzyszenie Marsz Niepodległości przygotowuje się do podjęcia działań prawnych, przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia, i uczestników tegorocznej manifestacji.

Potrzebujemy Waszego wsparcia! Fundusze zebrane na ten cel zostaną przeznaczone na koszt obsługi prawnej. Nie możesz pozostać obojętny wobec kłamstw, które uderzają w serce naszych przekonań, są fundamentem naszego narodowego dziedzictwa. Każdy z nas jest odpowiedzialny za niepodległość Polski. Wspólnie tworzymy Marsz Niepodległości. Ty również jesteś strażnikiem tej idei!

Jak wspomóc zbiórkę? Wystarczy wejść na stronę i umieścić wpłatę. Każda, nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie! Prosimy również o udostępnianie zrzutki. Za wszelką pomoc z góry dziękujemy!

MarszNiepodległości/MediaNarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY