Mateusz Pławski (MW): Jutro należy do nacjonalizmu, który jest jedyną siłą, mogącą zatrzymać degrengoladę tzw. “zachodu”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Mateusz Pławski skomentował na swoim Facebooku inicjatywę Marszu Niepodległości oraz przygotowania do tego wydarzenia.

Marsz Niepodległości to wydarzenie wyjątkowe. Wydarzenie, które konsoliduje wszystkich tych, którym zależy na dobru Narodu i Państwa. Jest to również wydarzenie, które sprawia, ze tego dnia, 11 listopada, oczy całej Europy zwrócone są ku Polsce. Marsz Niepodległości to największa nacjonalistyczna inicjatywa w Europie. Ten Marsz wszedł już na stałe “do kalendarza” corocznych wydarzeń w kraju

To właśnie Marsz Niepodległości, zapoczątkował falę zainteresowania nacjonalizmem w Polsce oraz wzmógł patriotyczne postawy wśród społeczeństwa. Każdego miesiąca, szeregi organizacji nacjonalistycznych w Polsce rosną. Mam głębokie przekonanie, że jutro należy do nas. Jutro należy do nacjonalizmu, który jest jedyną siłą, mogącą zatrzymać degrengoladę tzw. “zachodu”.

Praca wre. Jako organizatorzy, cały czas zmagamy się z różnego rodzaju kwestiami organizacyjnymi, lecz absolutnie nie narzekam i nie piszę tego jako czegoś negatywnego. Owoce pracy całego środowiska, widać co roku 11 listopada. Może biało-czerwonych flag, narodowe okrzyki, atmosfera miłości do Narodu i Państwa.

Każdego roku, znajdują się jednak szkodliwe jednostki i szkodliwe środowiska, chcące zaszkodzić temu wielkiemu, wzniosłemu i budzącemu podziw całej Europy wydarzeniu. Zawsze jednak, ich niecne wysiłki idą na marne. Idą na marne wysiłki tych ludzi, których “ojcowie ideowi” doprowadzili zachód do moralnego i kulturowego upadku. Którzy chcieliby niszczyć nasz Naród, w taki sposób, w jaki ich antenaci polityczni zniszczyli narody Zachodniej Europy. Tym razem ich wysiłki też pójdą na marne, a Marsz Niepodległości znowu przejdzie, tak jak przechodził w poprzednich latach. Ich wysiłki pójdą też na marne w dłuższej perspektywie, ponieważ ich środowisko, środowisko: liberalizmu, materializmu, lewicowej utopii i moralnej degrengolady pójdzie na dno, obróci się w proch. Trafi na śmietnik polityki i historii. Głęboko w to wierzę!

Pozostały jedynie 2 dni, do kolejnego Marszu Niepodległości. Do zobaczenia w sobotę!

___________________
Zapraszamy do udziału w Marszu Niepodległości i wsparcia go finansowo

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY