Rzeszowscy studenci chcą wprowadzić na rynek patriotyczną grę… planszową! Czy to będzie przełom w tej dziedzinie rozrywki?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wystartowała zbiórka pieniędzy na realizację projektu gry planszowej ,,Bitwa o Polskę”. Studenci z Rzeszowa proszą o wsparcie tej patriotycznej inicjatywy. Nie mogą promować swojej koncepcji na portalu PolakPotrafi.pl ze względu na liczne protesty lewicy. Ich zdaniem ukazanie muzułmanina jako terrorysty jest dla tej grupy krzywdzące. Inicjatorzy projektu komentują sprawę w ten sposób: Tym razem „tolerancyjne” środowiska znowu dały o sobie znać i naciskami zablokowały start projektu, mamy nadzieję, że to tymczasowe. Jesteśmy w szoku. Bitwa o Polskę to patriotyczna gra planszowa przedstawiająca obronę kraju w 2039 przed fanatykami w fikcyjnej wizji przyszłości. To tylko gra planszowa, pewna forma sztuki i podobnie jak filmy, książki czy gry komputerowe pokazujemy w niej trudny temat terroryzmu. Nic więcej. Niektórym jednak nawet to przeszkadza i mimo, że żyjemy w wolnym kraju starają się blokować ważne inicjatywy tylko dlatego, że te uderzają w bardzo ważne tematy. Nie pozwalają ludziom wybierać za siebie, po prostu blokują coś bo im się po prostu nie podoba.

Poniżej zamieszczamy filmik, w którym autorzy gry wyjaśniają, jak miałaby ona wyglądać:

Mimo lamentu środowisk lewicowych, wywołanego pod śmiesznym wręcz pozorem, twórcy nie poddali się i ruszyli ze zbiórką na platformie wspieram.to

https://www.facebook.com/bitwaopolske/posts/163601637565511

Cena owej gry miałaby wynosić około 130 złotych. Można ją zamówić pod adresem:

https://www.facebook.com/bitwaopolske/

Zachęcamy również do wsparcia tej fantastycznej inicjatywy, a zarazem sprawienia sobie rozrywki w gronie rodzinnym lub towarzyskim, przy tej rozwijającej logiczne myślenie grze.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY