Zabójca z Teksasu, który zaatakował kościół to prawdopodobnie członek Antify!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. yournewswire.com

Zabójca z Teksasu, który zaatakował kościół w Sutherland Springs to prawdopodobnie członek Antify!

W niedzielę mężczyzna wszedł do kościoła baptystów i zaczął strzelać. Policja poinformowała, że liczna zabitych w Sutherland Springs przekracza 20 osób – wśród nich są również dzieci. Zabójca nie żyje.

Jeden z korespondentów, który był na miejscu wydarzeń poinformował: w nabożeństwie wzięło udział około 50 osób. Napastnik wszedł do kościoła w Sutherland Springs około pół godziny po rozpoczęciu nabożeństwa i zaczął strzelać. Eksperci skłaniają się, że był to mieszkaniec okolicy. Znał mieszkańców miasteczka i okolicę. Świadkowie twierdzą, że słyszeli przynajmniej 12 strzałów.

Była to najtragiczniejsza masowa strzelanina w historii Teksasu. Na początku nie wiadomo było co kierowało napastnikiem. Jednak media szybko doszły kim był Devin Kelley – zabójca z Teksasu. Już w 2012 roku mężczyzna stanął przed sądem z zarzutami napaści na żonę i dziecko. Został również usunięty dyscyplinarnie z wojska.

Jak podaje zagraniczny portal yournewswire.com napastnik Devin Kelley to członek Antify. Według nich świadkowie informują, że Kelley niósł flagę antify, a tuż przed oddaniem strzałów powiedział przebywającym w kościele ludziom, że przeprowadza “rewolucję komunistyczną”.

Na portalu społeczniościowym Facebook można przeczytać, że Kelley to ateista, a jego zainteresowania obejmowały “prawa obywatelskie”. Na stronie można było zobaczyć udostępnienia broni. Profil został zdjęty po godzinie od ataku.

http://yournewswire.com/fakt

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY