Duńska minister zaatakowana przez “uchodźców”, którym wcześniej odmówiono azylu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. zrzut z facebook.com/AdaamStarz

Duńska minister integracji została zaatakowana przez “uchodźców”, którym wcześniej odmówiono azylu.

Duńska minister została eskortowana przez służby, po tym jak zaatakowało ją 40 imigrantów. Media nazywają atak dorosłych mężczyzn na przedstawiciela rządu “incydentem”.

Minister i inni przedstawiciele duńskiego rządu zostali zaatakowani tuż po tym, jak przyjechali odwiedzić rodzinę zakwaterowaną w ośrodku dla uchodźców.

Policja potwierdziła mediom, że taka sytuacja miała miejsce. Dodali również, że nie minister nie ma żadnych obrażeń, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kiedy wyszliśmy na zewnątrz po wizycie, atmosfera zaczęła być agresywna. Mieszkańcy zaczęli gromadzić się wokół Støjberg – relacjonuje jeden ze świadków zdarzenia. Niektórzy krzyczeli i szarpali minister. W końcu Støjberg została odprowadzona do samochodu. Potem kilka osób zebrało się wokół samochodu i próbowało uniemożliwić odjazd z miejsca ataku. Kobieta, która była bardzo zdenerwowana, rzuciła się na maskę, gdy kierowca próbował odjechać.

Duńska minister to wyjątkowo pozytywna postać na tle politycznie poprawnych polityków. Inger Støjberg to duńska minister ds. imigracji i integracji. Minister prowadzi zupełnie inną politykę migracyjnę od jej poprzedników – wystarczy spojrzeć na dane, które mówią, że liczba imigrantów w 2015 wynosiła 21 316 tys., natomiast liczba imigrantów w 2016 to 6 235.

thelocal.dk

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY