TOTALNY UPADEK. Marian Kowalski twarzą akcji sekty z Lublina

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Marian Kowalski to komentator antykatolickiej telewizji internetowej “Idź pod Prąd”, za którą stoi Paweł Chojecki – pastor.

Kowalski po tym jak wyłamał się z Ruchu Narodowego, założył ugrupowanie Narodowcy RP. Dziś pluje na jednych i na drugich. Jest stałym komentatorem antykatolickiej telewizji “Idź pod Prąd”, która przez wielu uważana jest za mąciciela w środowisku narodowej prawicy. Dziś Kowalski zamiast punktować nieporadne rządy Prawa i Sprawiedliwości zajmuje się oskarżaniem byłych współpracowników o agenturalność na rzecz Chin (sic!), codzienną walką z katolikami i snuciem teorii spiskowych.

Marian Kowalski wystąpił w kanadyjskiej Ottawie z wykładem, podczas którego zaprezentował swoim zwolennikom swój własny pogląd na teorię pochodzenia człowieka od małpy.

 

 

– Nie wiem, jakim trzeba być durniem, żeby na równi postawić pomysł, że życie zostało tchnięte z poglądem, że jaszczurka, która „x” razy spadła, w końcu wyprodukowała skrzydła. Gdyby to była prawda, to ludzie by mieli dwie wątroby, bo alkohol wynaleźli dawno temu – argumentuje Marian Kowalski, powołując się na „chłopski rozum”.

– Teoria ewolucji nie jest możliwa, ponieważ na świecie nadal żyją stonogi, które są starsze od dinozaurów, a dinozaury, które były najbardziej rozwinięte wyginęły. To stonoga powinna wyginąć, bo jest mała, brzydka i niepotrzebna – stwierdził Kowalski.

Akcję skomentował proboszcz parafii w Chojnicach ks. Janusz Chyła, który jasno stwierdził, że teoria ewolucji nie ma znaczenia dla wiary. Według księdza teorią powinni zająć się ludzie kompetentni – naukowcy.

 

Marian Kowalski nie po raz pierwszy ośmiesza środowisko narodowej prawicy i coraz częściej swoimi teoriami sam się z tego środowiska wyklucza.

medianarodowe.com / wprost.pl

_____________________

Oglądaj Media Narodowe!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY