“Co to jest za POdła władza, której flaga Polski przeszkadza” – Wszechpolacy bronią polskiej flagi przed PO

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Młodzież Wszechpolska z Radomia upamiętniła wydarzenia Radomskiego Czerwca'76.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, Agnieszki Pomaskiej – posłanki PO oraz Pawła Adamowicza – prezydenta Gdańska, zjawili się Wszechpolacy. Mieli przygotowany transparent, w którym zwrócili uwagę na niedawne słowa posłanki.

Przypominamy, że posłanka Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej z racji swych euroentuzjastycznych poglądów wielokrotnie popierała marsze i demonstracje idące pod flagą Unii Europejskiej. Niedawno opublikowała wpis, w którym jawnie nawołuje do ściągania polskich barw narodowych.

Obecność Narodowców na konferencji posłanki była związana ze skandalicznym postulatem liberalnych polityków, jakoby polskie flagi wiszące przed Muzeum II wojny Światowej w Gdańsku, należy zastąpić flagami m.in. Unii Europejskiej.

Wszechpolacy w ramach sprzeciwu na ściąganie polskich flag przygotowali okazały transparent o treści Co to jest za POdła władza, której flaga Polski przeszkadza. Kilkukrotnie zebrani politycy usłyszeli też hasło Tu jest Polska, nie Bruksela.

Młodzież Wszechpolska niezmiennie uważa iż prymat nad wszelkimi flagami ma Biało-czerwona. Muzeum II wojny Światowej w Gdańsku, powinno opowiadać historie Polski i Polaków, a nie być miejscem unijnej indoktrynacji. Nie pozwolimy również, na wywieranie nacisku na niezależne instytucje, które opierają się brukselskiemu dyktatowi. – komentują działacze MW.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY