Ojkofobiczna postawa posłanki Agnieszki Pomaski (PO) – Przeszkadzają jej polskie flagi

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Platforma Obywatelska / flickr.com CC BY-SA 2.0

Posłanka Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej z racji swych euroentuzjastycznych poglądów wielokrotnie popierała marsze, oraz demonstracje idące pod flagą Unii Europejskiej.

Ostatnio stwierdziła nawet, że flagi UE znaczą dla niej więcej niż flagi Polski! Kilka godzin temu zamieściła na swoim profilu facebookowym następujący wpis:

Gdzie się podziały flagi Gdańska i Unii Europejskiej? To maszty przed Muzeum II Wojny Światowej. Jeszcze niedawno powiewała tu flaga Gdańska i Unii Europejskiej. Czy Dyrektor Muzeum i kandydat na kandydata PiS na Prezydenta Gdańska wstydzi się Gdańska? Czy może nie wie, jak Gdańszczanie byli dumni z tego Muzeum i jak bardzo sami angażowali się w powstanie Muzeum?
Będziemy szukali tych odpowiedzi jutro o g.12 przez Muzeum II Wojny Światowej. Wspólnie z Paweł Adamowicz i Radnymi PO zapraszamy serdecznie wszystkich Gdańszczan na symboliczne wciągnięcie flagi na maszt. Do zobaczenia

W swoim oświadczeniu posłanka jawnie nawołuje do ściągania polskich barw narodowych i w dodatku okazuje swoje oburzenie faktem, że znajdują się one na masztach przed Muzeum ll Wojny Światowej. Oczywiście na miejscu polskich flag, w koncepcji Pani Pomaski mają zawisnąć flagi Unii Europejskiej.

medianarodowe.com

___________________
Zobacz reportaż Mediów Narodowych dot. prezydenta Gdańska Adamowicza

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY