Hitler przeżył wojnę? CIA odtajniło archiwum na temat wodza III Rzeszy [ZDJĘCIA]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

CIA odtajniło materiały według których Adolf Hitler przeżył II Wojnę Światową. Dokument datowany jest na 3 października 1955 roku.

Raport Centralnej Agencji Wywiadowczej, który na nowo rozbudził spekulacje, pochodzi z 3 października 1955 roku.  Zanotowano w nim: 29 września agent CIMELODY-3 złożył raport, według którego jego bliski przyjaciel, którego danych nie chce ujawniać, nawiązał kontakt z byłym członkiem niemieckiej SS – Philiiipem Citroenem.

Citroen twierdził, że nawiązał kontakt z Adolfem Hitlerem, który koło stycznia 1955 roku przeniósł się z Kolumbii do Argentyny. To kolejny raz, kiedy teoria o śmierci Adolfa Hitlera jest podważana.

Citroen uważał, że skoro minęło 10 lat od wojny to Hitler nie może być już sądzony jako zbrodniarz wojenny.Jako dowód załączono zdjęcie, na którym po lewej widnieje wspomniany Philip Citroen, zaś po prawej bez wątpienia Adolf Hitler. Na odwrocie zdjęcia napisano: “”Adolf SCHRITTELMAYOR, Tunga, Colombia, 1954”.

Kilka miesięcy temu do argentyńskich mediów zgłosił się mężczyzna w sędziwym wieku, który twierdził, że jest Adolfem Hitlerem. Informacja szybko obiegła świat, jednak plotkę zdementowała żona mężczyzny, która twierdziła, że mąż może być zbrodniarzem wojennym, ale nie jest Hitlerem.

Całość raportu można przeczytać pod tym linkiem.

narodowcy.net/medianarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY