Policjanci zepsuli wesele młodej parze! Teraz zostaną ukarani [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Nie tak dawno w internecie zawrzało po opublikowaniu filmu, na którym interweniujący policjanci zepsuli dzień wesela młodej parze oraz zgromadzonym gościom. Teraz funkcjonariusze muszą ponieść konsekwencje swojego zachowania.

Całe zajście miało miejsce w Szczurowie pod koniec września. Młodą parę pozdrowił w swoim dość specyficznym stylu jadący przed weselnikami motocyklista, przez co funkcjonariusze policji z Brześcia postanowili… przeprowadzić kontrolę wśród osób zmierzających na wesele. Zdaniem policjantów bowiem, jadący na jednym kole kierowca motoru, był rzekomym znajomym młodej pary. Nie pomogły zapewnienia nowożeńców, iż nie znają tego mężczyzny. Funkcjonariusze zdecydowali o przeprowadzeniu szczegółowej kontroli.

W związku z działaniami funkcjonariuszy policji, matka panny młodej złożyła skargę. Efekt przeprowadzonego przez policję postępowania może nie być zbyt zadowalający dla niemiłych funkcjonariuszy.

Postanowiono, że biorący w całym zamieszaniu udział policjanci muszą przeprosić małżonków. Taką decyzję podjęto po miesiącu wewnętrznego postępowania, w skutek którego uznano, że choć działanie funkcjonariuszy było w granicach prawa, to jednak “złamało zwyczajowe zasady”. Poza tym, policjanci mieli dopuścić się uchybień, w związku z którymi, odbyta ma zostać z nimi rozmowa dyscyplinarna oraz wpis do akt funkcjonariuszy, którzy są odpowiedzialni za tą feralną kontrolę.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY