Pokazał baner przedstawiający płód dziecka po dokonaniu aborcji – został skazany za “nieprzyzwoity wizerunek”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Skandaliczny wyrok zapadał na 19-latku, który pokazał baner przedstawiający płód dziecka po dokonaniu aborcji. Został skazany na karę grzywny za “nieprzyzwoity wizerunek” .

Sąd Rejonowy w Wałczu skazał nastolatka za baner, który przedstawiał szczątki dziecka. Został następnie skazany karą grzywny za nieprzyzwoity wizerunek. Sąd uzasadnił to… widokiem dużej ilości krwi i wyglądem zamordowanego dziecka.

Andrzej Subocz, lekarz i radny z Wałcza skomentował sytuację: Nieprzyzwoity w znaczeniu językowym to perwersyjny, rozpustny. W tym wypadku mamy do czynienia z próbą zwrócenia uwagi opinii publicznej na zło, jakim jest zabijanie nienarodzonych.

Lekarz zwraca również uwagę na to, że bezkarne pozostają feministki, które wielokrotnie łamały prawo. Chciałbym wiedzieć, ile zgłoszeń ze strony policjantów podanych w wyroku jako świadkowie dotyczyło np. wulgaryzmów zasłyszanych na ulicy czy chociażby pornografii, która wylewa się z obskurnych czasopism. Nie słyszałem, by za wulgaryzmy padające w czasie tzw. czarnych marszów ktokolwiek poniósł konsekwencje.

Andrzej Subocz dodaje także: W moim głębokim przekonaniu Damian zasługuje na szacunek i może być wzorem odwagi i determinacji, z jaką należy walczyć o prawdę.

goscniedzielny.pl

Zobacz najnowszy reportaż Mediów Narodowych

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY