Timmermans napisał list do muzułmanów, a w nim… prawdziwe rewelacje. “Prześladowani przez Europejczyków”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikipedia commons

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans napisał list otwarty do muzułmanów mieszkających w Unii Europejskiej. Choć pismo zostało wystosowane blisko miesiąc temu, to dopiero teraz zrobiło się o nim głośno. W jego treści można wyczytać prawdziwe rewelacje.
Timmermans zapewnił o swoim pełnym wsparciu dla „prześladowanej przez Europejczyków, zamieszkującej Unię Europejską społeczności muzułmańskiej”. List ma nawiązywać do wyników badań przeprowadzonych przez Agencję Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Wynika z nich, że muzułmanie doświadczają wszechobecnej dyskryminacji i wszechobecnego nękania”.

We wstępie listu Timmermans wyraża ubolewanie z powodu rzekomej fali prześladowań przez Europejczyków całych społeczności muzułmańskich, które zamieszkują tereny UE. Timmermansowi nie podoba się, że Europejczycy – jego zdaniem – „pałają do muzułmanów niezrozumiałą nienawiścią”.

Na tym nie koniec, w treści dokumentu wiceprzewodniczący KE… przeprasza muzułmanów za krzywdy jakich, jego zdaniem, na każdym kroku doznają od społeczności europejskiej. Dodaje, że muzułmanie traktowani są znacznie gorzej, niż reszta społeczeństwa nad czym głęboko ubolewa.

Jednocześnie Timmermans zapewnia muzułmanów o wszelkiej pomocy ze strony Komisji Europejskiej. Zgodnie z deklaracją zawartą w liście, to właśnie Komisja, jak i sam Timmermans mają pomagać muzułmanom w „praktykowaniu wiary i tradycji w pokoju, pośród demokratycznych społeczeństw”.

wmeritum.pl

___________________
Zobacz najnowszy reportaż Mediów Narodowych

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY