Potężna eksplozja w Szwecji! Celem ataku był posterunek policji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Twitter.com/PeterSweden

Spokojna noc w Helsingborgu, mieście znajdującym się na południu Szwecji została zakłócona przez potężną eksplozję. Okazało się, że wybuch miał miejsce przy wejściu do tamtejszego posterunku policji. 

Do zdarzenia doszło kilka minut po północy. Świadkowie twierdzą, że eksplozja była tak potężna, że w okolicznych budynkach powypadały szyby z okien. W wyniku wybuchu zostało zniszczone wejście do posterunku policji. Zniszczeniu uległ również fragment sufitu.

Okoliczności całego zdarzenia wciąż rodzą wiele pytań, na które na razie nie ma odpowiedzi. Nie wiem, jak to opisać. To była potężna detonacja, olbrzymi huk. – powiedział Kenneth Andersson, policjant obecny na komisariacie w czasie wybuchu. Funkcjonariusz zapewnił lokalne media, że policja nie otrzymywała w ostatnim czasie żadnych gróźb ani żądań. Z kolei Anna Göransson, rzecznik lokalnej policji, uznała, że jest zbyt wcześnie, aby pozwolić sobie na spekulacje odnośnie przyczyn ataku.

Według wstępnych doniesień, nikt nie doznał obrażeń. Mieszkańcy nie kryją jednak, że eksplozja wprawiła ich w szok. Jeden z nich relacjonował w rozmowie z mediami, że “całe mieszkanie się zatrzęsło”.

dorzeczy.pl 

___________________
Zobacz najnowszy reportaż Mediów Narodowych

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY