Pod takim hasłem będzie szedł Marsz Niepodległości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zapowiedziało na dzisiejszej konferencji prasowej tegoroczny, tradycyjny już przemarsz patriotów 11 listopada.

O godz. 11:00 przed przed Urzędem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego miasta Warszawy narodowcy zorganizowali konferencję prasową. Jak poinformował media rzecznik prasowy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Damian Kita: Marsz zgodnie z terminami został zgłoszony do odpowiednich organów i tradycyjnie przejdzie ulicami Warszawy.

 


Następnie prezes Stowarzyszenia i główny organizator Robert Bąkiewicz zapowiedział nowe hasło towarzyszące Marszowi w roku 2017: Marsz Niepodległości w 2017 roku będzie szedł pod hasłem “My chcemy Boga”.

Kontynuował: W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 rokiu – chcemy iść pod sztandarami Boga!

 

medianarodowe.com

 

___________________

Zobacz najnowszy reportaż Mediów Narodowych

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY